AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: 84 Milyon Türkiye Yüzyılı’nın Sahibi

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık'ta program gerçekleştirdi. Yılmaz,"AK Parti hiç bir zaman ötekileştirme, ayrıştırma, kutuplaştırma taraftarı olmadı" dedi.

Ayvacık ilçesinde program gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti ilçe binasında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi, Karaağaç, Döngel ve Kazancılı mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Esnaf ve taziye ziyaretleri yapan Yılmaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

“HER ALANDA BÜYÜK GELİŞMELER SAĞLADIK”

Türkiye Yüzyılı’nın sahibinin 84 milyon insanın olduğunun altını çizen Yılmaz,”21 yılda geçen süreçte ülkemizi geleceğe hazırlamaya çalıştık. Milli ve yerli bir anlayışla her alanda çok büyük gelişmeler sağladık, kazanımlar elde ettik. Türkiye güçlü ve köklü bir devlettir. Tarihten gelen gücümüzle , birlik ve beraberliğimizle 14 Mayıs’ta Türkiye kazanacaktır” diye konuştu.

“AK PARTİ, AYRIŞTIRMA, KUTUPLAŞTIRMA TARAFTARI OLMADI”

Seçimlerin bir demokrasi yarışı olduğunun altını çizen Yılmaz, “AK Parti hiç bir zaman ötekileştirme, ayrıştırma, kutuplaştırma taraftarı olmadı. Her zaman halkımızın ferasetine güvenmiştir. Ülkemizi zayıflatmak, kaosa sürüklemek için çabalayanlar demokrasi yarışında halkımızdan en büyük cevabı alacaktır” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu