AK Parti Çarşamba Belediye Başkan adayı Ender Gür: ‘Uyumlu Belediyecilik’ Anlayışıyla İlerleyeceğiz

Cumhur İttifakı Çarşamba Belediye Başkan adayı Ender Gür ve ekibi, Çarşamba Halk Otobüsleri Derneği ve Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği ile Terziler, Kahveciler, Bakırcılar, Demirciler, Marangozlar, Lokantacılar, Kunduracılar, Bakkallar, Şoförler, Fırıncılar ve Berberler Odası'nı ziyaret etti.

Cumhur İttifakı’nın Çarşamba Belediye Başkan adayı Ender Gür ve ekibi, Çarşamba Halk Otobüsleri Derneği ve Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği ile Terziler, Kahveciler, Bakırcılar, Demirciler, Marangozlar, Lokantacılar, Kunduracılar, Bakkallar, Şoförler, Fırıncılar ve Berberler Odası’nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde, engelliler ve esnaf temsilcilerinin isteklerini dinleyen Ender Gür, Çarşamba’nın ortak akıl ile yönetileceğini vurguladı. Gür, “Talepleri dinliyoruz ve projelerimiz arasına ekliyoruz. İlk gün belirttiğimiz gibi, ‘Uyumlu Belediyecilik’ anlayışıyla ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Gür ayrıca, “Çarşamba hepimizin evi. Koltuk bizim diye ‘Biz ne dersek o olur’ diyemeyiz. Halka rağmen siyaset de hizmet de yapılmaz. Çarşambamıza hizmet ederken oda temsilcilerinden, derneklerden kısacası ilgili kesimlerden fikir alacağız. Bu ziyaretlerde çeşitli talepler oldu. Hepsini değerlendireceğiz. Çarşamba’da doğmuş büyümüş birisi olarak, Çarşamba için hayallerimiz var. Hemşehrilerimizin bize güveneceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu