AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse: Cumhurbaşkanımızı en üst seviyede katılım ve coşkuyla karşılayacağız

AK Parti Samsun İl Teşkilatı üyeleri, 15 Şubat Perşembe günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak miting öncesinde basın toplantısında bir araya geldi.

Başkan Köse, tüm vatandaşları Perşembe günü Samsun’da gerçekleşecek olan mitinge davet etti. Köse, şu anda propaganda sürecinin içinde olduklarını ve Cumhurbaşkanı’nın bu sürecin başında Samsun’a geleceğini belirtti. Cumhurbaşkanının son ziyaretinin 4 Mayıs’ta gerçekleştiğini hatırlatan Köse, şimdi 15 Şubat’taki miting için gece-gündüz demeden hazırlıkların sürdürüldüğünü söyledi. Köse, tüm ilçelerden Cumhurbaşkanını karşılamak üzere Cumhuriyet Meydanı’na davet etti.

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan ise mitingin zaferin göstergesi ve seçimin başlangıç vuruşu olacağını belirtti. Doğan, adaylık sürecinde Samsunluların büyük teveccüh gösterdiğini ifade ederek, herkesin seçime odaklandığını ve Cumhurbaşkanının gelişiyle şehirde büyük bir heyecan oluştuğunu söyledi. Doğan, Perşembe günü saat 14.00’te Cumhurbaşkanını tüm Samsunlularla birlikte karşılayacaklarını ve bu ziyaretin ülke ve Samsun için önemli adımların atılmasına vesile olacağını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu