AK Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan: El ele vererek yöneteceğiz

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek mahalli idareler seçiminde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli bir görev almış durumda. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğan'dan Samsun'dan en yüksek oy oranını bekliyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun için en yüksek oy oranını beklediğini açıkladı. Doğan, “Samsun olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yanıltmayacağımıza eminim. Bunun için durmak yok, çalışmaya devam” dedi.

Erdoğan’ın 7 Ocak 2024 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde açıkladığı 10 büyükşehir belediye başkan adayından biri olan 45 yaşındaki Halit Doğan, aynı zamanda en genç aday olarak dikkat çekiyor.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle Samsun’umuzun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı görevi tarafıma layık görüldü. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimi açıklarken, ‘sadece Samsun’un belediye başkanı adayı olarak değil, en çok oy alacak aday’ olarak beni seçtiklerini söylediler. Aynı zamanda açıklanan adaylarımızın içerisinde de en genç aday olarak ben belirlenmiş oldum. Bu üstümüzdeki büyük bir görev tabi ki. Hem çok büyük bir övünç kaynağı hem de sorumluluklarımızı daha da arttıran bir durum. Hepsinin farkındayız, Samsun’umuza hizmet noktasında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, büyüklerimizin tecrübesi, gençlerimizin enerjisi, her bir insanımızın ayrı ayrı fikirlerini dikkate alarak inşallah 31 Mart günü en yüksek oyu alarak Samsun’umuza hizmet edeceğiz. Samsun’umuzun bizi yalnız bırakmayacağına, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a bizi mahcup etmeyeceğine inancım tam. Biz de hemşehrilerimizi mahcup etmeyecek, Samsun’umuz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan, “5 yıl Çarşamba İlçe Başkanlığı, 5 yıl da Çarşamba Belediye Başkanlığı görevim boyunca kentimiz için istihdamdan eğitime, kültürden spora her alanda yatırımları hayata geçirmeye; Çarşamba’yı sevgiyle yaşanılan, insanların birbirlerini daha çok dinleyip anladığı bir kent haline getirmeye özen gösterdik. İnşallah Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamını vatandaşlarımız da bize teveccüh ederse; herkesin sevgiyle, saygıyla birbirine yaklaştığı, yatırımların artarak devam ettiği, 19 Mayıs ruhuyla olimpiyat şehri Samsun iddiasıyla, turizmde önemli hizmetleri hayata geçirerek vatandaşlarımıza el ele vererek yöneteceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu