İshak Taşçı’dan Cumhur İttifakı vurgusu! “MHP Samsun İl Başkanlığı ve Atakum İlçe Başkanlıklarına ziyaret”

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İshak Taşçı, 2024 yerel seçimleri için gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında MHP Samsun İl Başkanlığı ve Atakum İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İshak Taşçı, 2024 yerel seçimleri için gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında MHP Samsun İl Başkanlığı ve Atakum İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. Cumhur ittifakının önemine değinen Başkan Taşçı, “Milliyetçi Hareket Partili kadrolar bizlere desteklerini her zaman hissettirdi” ifadelerine yer verdi.

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’u ziyaret eden Taşçı, 2014 yılında göreve geldiğinde henüz Cumhur İttifakı kurulmamışken, MHP’li meclis üyeleriyle ortak aklı etkin bir şekilde kullanarak güzel bir birliktelik örneği sergilediklerini, bu anlamda dev projelerin hayata geçtiği dönemde Cumhur İttifakı ortakları olarak başarılı bir belediyecilik hizmeti sunduklarını dile getirdi. AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, “Milliyetçi Hareket Partili kadrolar bizlere desteklerini her zaman hissettirdi. İnanıyorum ki yeni dönemde de bu birliktelikle çok güzel işlere imza atacağız” dedi.

Cumhur İttifakı noktasında Türkiye’nin en tecrübeli isimlerinden biri olarak, yeni dönemde de İttifak ortaklarıyla birlikte ortak aklı merkez alıp, Atakum’u hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturacaklarını ifade eden Taşçı, “2024 yerel seçimlerinden sonra Atakum’u eski heyecanına kavuşturacağız. Bizim belediyecilik anlayışımızın merkezinde ‘insan’ var. Atakum’da yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren bir hizmet anlayışını 2014-2019 yılları arasında hayata geçirdiğimiz 87 proje ile hissettirdik. Vatandaşlarımızın sosyal, kültürel, sportif, sağlık, eğitim, turizm başta olmak üzere birçok alanda ihtiyaçlarına dev projelerle cevap verdik. 5 yıllık aranın ardından yeni dönemde Atakum’u tekrar hayata döndüreceğiz. Vatandaşlarımızı özledikleri belediyecilik hizmetleriyle yeniden buluşturacağız. MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’a misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Burhan beyle iyi bir iletişimimiz var. Önümüzdeki dönem Atakum’un sorunlarına çözüm bulma ve daha yaşanabilir bir Atakum için ortak projeler geliştirme konusunda istişarelerimiz devam edecek” diye konuştu.

MHP Samsun İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Atakum İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, MHP Atakum İlçe Başkanı Filiz Gök, İlçe Yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu