İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, İlkadım Belediye Başkanı A. Adaylığını Açıkladı

Yerel seçimlere 81 ilde kendi adaylarıyla girme kararı alan İYİ Parti’de İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, İlkadım Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı.

İYİ Parti Samsun’da İl Başkanlığı binasında düzenlenen programda İl Başkanı Hasan Aksoy, Burcu Işıtan Satar’ın İlkadım Belediye Başkanlığı aday adayı olduğunu açıkladı.

Konuşmasında Samsun’un problemlerine değinen İlkadım Belediye Başkan A. Adayı Burcu Işıtan Satar, “Çok uzun bir süredir İlkadımın, Samsunun, ülkenin umudu, çocuklarımızın mutlu müreffeh yarınlara ulaşması için bir çabanın içerisindeydik. Siyasetteki sıkışmışlıkta bir nefes olmak için çok çalıştık ve sonunda süreç hepimizi bu noktaya getirdi. Önümüzde kısa bir süre sonra yapılacak yerel seçimler var. En son söyleneceği, en baştan söyleyeyim. İlkadım Belediye Başkanlığına aday adayıyım.

Samsun halkı daha iyi yöneticileri hak ediyor. Bu şehir artık daha vizyoner, daha genç, daha dinamik, ekip ruhundan anlayan yöneticilerce yönetilmeli. Bu makamlar kimsenin emeklilik yeri değil, siyaseti bu sıkışmışlık ve dönüp dolaşıp gördüğünüz aynı yüzlerden kurtarmalıyız. İnsanımıza tekrar umut olmalıyız. Cesaretle, ciddiyetle, tutkuyla biz buradayız. Burada olmaya da devam edeceğiz, artık vakit ilkadım vakti, ilkadım için birlik olma vaktidir.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu