Mümin Ertan aday adaylığını açıkladı: Yeni Bir Hikayenin İlkadımı İçin Huzurunuzdayım

AK Parti Terme eski İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan, Terme Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

AK Parti Terme eski İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan, ilçe başkanlığı binasında başvurusunu yaparak aday adaylığını açıkladı.

Başvuru sonrasında basın açıklaması yapan Mümin Ertan, aday adaylığı başvurusunda kendisini yalnız bırakmayan teşkilat mensubu ve hemsehrilerine teşekkür ederek, ”Adalet ve Kalkınma Partimizin ülkemize ve milletimize açtığı bu kutlu yolda bugüne kadar gösterdiğiniz fedakârlık ve katkılarınızdan dolayı, hepinize minnet ve şükranlarımı sunmak istiyorum. AK Parti’mizin ortaya koyduğu vizyon sayesinde ülkemizin yakaladığı olumlu ivme, 20 yılı aşkın bir süredir olduğu gibi İnşallah bundan sonra da devam edecek ve ülkemiz tarihteki misyonunu icra etmeye devam edecektir. AK Partimizin bu kutlu yürüyüşünde, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmaktan, bu davanın bir neferi olarak milletimize hizmet etmekten, teşkilatımızla uyum içinde çalışmaktan, hemşehrilerim ile gönül gönüle, iç içe olmaktan son derece mutluluk duyduğumu ve bu vesile ile Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz etmek isterim.” dedi.

YENİ BİR HİKAYENİN İLK ADIMI İÇİN HUZURUNUZDAYIM
”Bugün burada sizlere, Terme’nin geleceğine dair bir vaat değil, bir taahhüt sunmak için bulunuyorum” diyen Ertan, ”Bu ilçede, hep birlikte yazacağımız yeni bir hikayenin ilk adımı için huzurunuzdayım. Bu şehre duyduğum derin sevgi ve inançla, sizlerin refahı, mutluluğu ve geleceği için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Sizlerin güvenini kazanmak, şehrimize daha iyi bir gelecek sunabilmek için elimi taşın altına koyuyorum. Her birinizi dinlemek ve ortak akıl ile hareket etmek için buradayım. Beraberce, Terme’yi daha iyi yarınlara taşımak için güç birliği yapmalıyız. Bu itibarla 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştireceğimiz Mahalli İdareler Seçimlerinde Terme Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğumu sizlerin dikkatine sunuyorum. Terme, harita üzerinde değil, kalplerimizde var olan eşsiz bir coğrafya. Bu coğrafyada, umut dolu bir geleceği inşa etmek için bir araya geleceğiz. Bu seçim hepimizin seçimi olacak. Beraberinde getirdiği heyecan ve umutla, Terme’yi bir adım öteye taşıma zamanı geldi” dedi.

CESUR KARARLARLA TERME’Yİ BİR MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ
Terme’nin potansiyelini görmekten öte, bu ilçeye yaşam vermeye geldiğini ifade eden Mümin Ertan, ”Hep birlikte, özgün projeler ve cesur kararlarla Terme’yi sadece bir şehir değil, bir marka haline getireceğiz. Birlikte, Terme’yi geleceğe taşıyacak güce sahibiz. Yeni ve sürdürülebilir çözümler bulmak için huzurunuzdayım. Toplumsal değerlere saygılı, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Terme’nin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorum. Sizlerin taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, ortak akıl ve dayanışma içinde hareket edeceğim. Şeffaf, katılımcı ve adaletli bir yönetim anlayışıyla Terme’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirip, gelecek nesillere daha iyi bir şehir bırakma arzusundayım” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu