İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci Meşalelerle Karşılandı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci köy ziyaretlerine hız kesmeden devam ederken Canik ilçesine bağlı Devgeriş köyünde havai fişekler ile coşkuyla karşılandı.

“GEZİLMEDİK KÖY DOKUNULMADIK İNSAN BIRAKMIYORUZ”

Köy ziyaretleri kapsamında Canik ilçesine bağlı Hacıismail, Devgeriş ve Tekkeköy’e bağlı Asarağaç köyünü ziyaret eden Tüfekci’ye İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Efe Aydın ve İYİ Parti Tekkeköy ilçe başkanı Gülay Aydın eşlik etti. Kırsal bölgedeki çalışmaların önemine dikkat çekerek “Biz bu şehire hizmet için yola çıktık. Bu şehir dediğimizde sadece merkezle sınırlı kalıp hizmetlerimizi oraya yoğunlaştırmayacağız. Kimin nerede, ne derdi var ise biz dertleneceğiz, biz çözüm bulacağız. Gezilmedik köy dokunulmadık insan bırakmıyoruz, bu benim en büyük düsturumdur, bugün ne görüyorsanız 5 yılın sonunda da aynısını göreceksiniz.” dedi.

“BU COŞKU 14 MAYIS’IN HABERCİSİ”

Devgeriş köyü ziyaretinde bölge sakinleri tarafından havai fişek ve meşale ile karşılanan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, bu coşkunun 14 Mayıs’ın habercisi olduğunu vurgulayarak “Devgeriş halkına ve ziyaret ettiğimiz Devgeriş Köyü Kalkındırma, Güzelleştirme ve Ortak Malları Koruma Derneği’ne çok teşekkür ediyorum. Seçim çalışmamız boyunca yaşadığım en güzel anlardan birini yaşattılar. Böylesine güzel bir karşılama için ne desem az kalır, emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. Onların bu coşkusunu gördükçe bizim de çalışma arzumuz katlanarak artıyor. Biz size hizmet için yola çıktık ve bu yoldan da dönmeyeceğiz. Samsun’un böyle güzel anlara, günlere daha çok ihtiyacı var. 14 Mayıs’ta birlikte kazanacağız ve inşallah birlikte tarih yazacağız.” dedi.

TÜFEKCİ’DEN DEBRELİ HASAN PERFORMANSI

Ziyaretlerine Tekkeköy’deki Asarağaç Köyü ile devam eden ve köy düğününde Samsun’un en bilindik oyunlarından olan “Debreli Hasan” oynayan Tüfekci’nin samimi hareketleri halk tarafından ilgiyle karşılandı. “Samsun düğünleri, mübadil düğünleri hep bir başka olur. Bizdeki oyunları, yemekleri, ortamı, samimiyeti Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamazsınız, göremezsiniz. Samsun da Türkiye’nin hiçbir şehrinde olmayan imkanlara sahip, biz bu imkanları sonuna kadar kullanmak için göreve geliyoruz. 21 yıldır basamak atlamak yerine sıralamalarda geri düşen Samsun’dan, ‘İYİ’lerin iktidarında imkanlarını kullanabilen, doğru yatırımlar ile şehrimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilen, koltuk için değil hizmet için gelenlerin görev aldığı Samsun’a dönüşümün başlayacağı gün yakındır.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu