Samsun MHP’de kongre süreci devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ladik, Kavak ve Asarcık ilçe kongreleri tamamlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, İl Başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve yönetimleri, STK temsilcileri çok sayıda teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun’da 9 Eylül’de tarihinde başlayan kongre süreci, 10 Eylül’de Ladik , Kavak, Asarcık kongresi ile devam etti. MHP Ladik ilçe kongresinde Nurol Albayrak, Kavak İlçesi’nde Avni Gadiş, Asarcık İlçesi’nde Ecevit mevcut başkanlar tekrar seçildi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, ilçe kongrelerinde  yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

Sayın Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda, ayrım yapmadan, ayrışmadan, yerelde iktidar, ülkede istikrar için 2024’e doğru ‘Diyar Diyar Anadolu’ diyoruz.

 

Hedefimiz, istiklal için birliktir. Hedefimiz, istiklal için dirliktir. Nihai ve şaşmaz hedefimiz, lider ülke vizyonumuzun gerçekleşerek Türkiye’nin kazanmasıdır.
Daha güçlü, çağdaş ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti ideali için siyasette yer alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, tecrübeli kadroları, geniş fikriyatı ve Türk ve Türkiye sevdasıyla yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan yoluna inançla devam edecektir.

 

“Bugün Türkiye’nin geleceği için önemli bir dönemdeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’nin teminatıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türk milletinin birlik ve beraberliği için Milliyetçi Hareket Partisi’nin önemi bir kez daha vurgulanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu