AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş: Atakum Gerçek Belediyecilikle tanışacak

Cumhur İttifakı AK Parti'nin Atakum Belediye Başkan adayı olan Özlem Maraş, 31 Mart'ta Atakum'un gerçek belediyecilik anlayışıyla tanışacağını belirtti.

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Atakum Belediye Başkan adayı olan Özlem Maraş, 31 Mart’ta Atakum’un gerçek belediyecilik anlayışıyla tanışacağını belirtti. Maraş, “Bu güzel ilçeyi eğitimden sağlığa, turizmden sosyo-ekonomik gelişime kadar birçok alanda geliştirme hedefimizin özeti, gerçek belediyecilik. İlk hedefimiz olarak ‘Atakum Tertemiz’ sloganını gerçekleştireceğiz” dedi.

Atakum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Maraş, seçim kampanyası kapsamında öne çıkardıkları gerçek belediyecilik slogunun Atakum için hayati öneme sahip olduğunu vurguladı. Özlem Maraş, Atakum’a dair tüm hayallerini belediye personeli aracılığıyla vatandaşlarla buluşturacaklarını belirtirken, başarının ekip ruhuyla geleceğini dile getirdi.

Maraş, “Gerçek belediyeciliğin vatandaşa dokunmak olduğuna inanıyorum. Atakum’un son 5 yıllık döneminde yaşanan eksiklikleri telafi etmek bizim ana hedefimiz. Gerçek belediyecilik bunu işaret ediyor. Bu konu siz kıymetli personellerimizi de yakından ilgilendiriyor” şeklinde konuştu.

“Atakum’u bir turizm destinasyonu haline getirmeyi ve kültür-sanat faaliyetlerini canlandırmayı hedefliyoruz. İşte gerçek belediyecilik budur. Doğru hedefleri belirlemektir. Bütün bu büyük hedeflere öncelikle ‘Atakum Tertemiz’ diyerek başlayacağız. Atakum’u tertemiz bir kent haline getireceğiz” diyen Maraş, Atakum’u Türkiye’nin parlayan yıldızlarından biri yapma vizyonlarının her bir vatandaşa dokunarak, ilçenin her alanında iyileştirmeler yapmayı içerdiğini vurguladı.

Maraş, “Çünkü Atakum; sıradan bir yerel seçim yaşamayacak. Sıradan bir belediye başkanı seçmeyi hedeflemeyecek. Atakum; var olan potansiyelinin doğru işlenmesi neticesinde çok daha hızlı ve hedefe odaklı bir şekilde gelişmeyi hak eden ve bu gelişime uygun projelerin vakit kaybetmeden hayata geçmesi gereken çok özel bir ilçe. Seçimlerini de tercihlerini de buna göre yapacaktır. Atakum gerçek belediyeciliği tercih edecektir. Bizi tercih edecektir” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu