AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş: Atakum’u Birlikte Yöneteceğiz

Atakum'da seçim çalışmaları hız kesmeden devam ederken, Cumhur İttifakı'nın AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, büyük bir özgüvenle Atakum'u kazanacaklarını ifade etti.

Atakum’da seçim çalışmaları hız kesmeden devam ederken, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, büyük bir özgüvenle Atakum’u kazanacaklarını ifade etti. Maraş, “Atakum, Cumhur İttifakı’nın ta kendisidir ve bu birliktelikle zafer kazanacak. Atakum, Cumhur İttifakı’nın kazanması demektir. 31 Mart’ta Atakum İttifakı’nın zaferle çıkacağına inanıyoruz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Atakum Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla da bir araya gelen Maraş, Atakumlu hemşehrilerinden gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirdi. “Atakum’u yönetmek için birlikte çalışmak istiyoruz. Gerçek belediyecilik anlayışıyla Atakum’u daha da ileriye taşımak istiyoruz” diyen Maraş, Atakumlu hemşehrilerinin ve belediye çalışanlarının desteğiyle güçlü bir şekilde ilerlediklerini vurguladı.

Maraş, “Atakum, Cumhur İttifakı’na güvenmiş durumda. 31 Mart’ta farklı bir Atakum’u göreceğiz. Atakum, halkın desteğiyle yükselecek ve gelişimle, refahla anılacak bir döneme girecek” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu