AK Parti Samsun Milletvekili Adayları, Mevcut Vekiller ve Yeni Adaylar Birlikte Poz Verdi

Yüksek Seçim Kurulu'na sunulan listelerin kesinlik kazanmasının ardından AK Parti Samsun'dan mevcut milletvekilleri ve yeni adaylar, birlikte poz verdi.

AK Parti Samsun’dan mevcut milletvekilleri ve yeni adaylar, Yüksek Seçim Kurulu’na sunulan listelerin kesinlik kazanmasının ardından bir araya geldi. AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de yer aldığı fotoğraf karesinde, partinin milletvekili adayları Mehmet Muş, Çiğdem Karaaslan, Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, Mücahit Yılmaz, Havva Şen Saygın, İrfan Şenocak ve mevcut milletvekili Fuat Köktaş yer aldı.

AK Parti Samsun teşkilatı, seçimlere yönelik olarak birlik ve beraberlik mesajı vermek amacıyla mevcut milletvekilleri ve yeni adayları bir araya getirdi. Parti yöneticileri, seçim sürecinde uyumlu bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Bugün “Bismillah” diyerek Samsun için çalışmaya başladık. Samsun Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Milletvekili adaylarımızla bir araya gelerek seçim çalışmalarımıza ilişkin istişarelerde bulunduk.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu