Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş: Hiçbir Detayı Atlamıyoruz

Cumhur İttifakı AK Parti'nin Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, Atakum Minibüsçüler Derneği yönetimi ve Üyelerle bir kahvaltı programı arasında bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, Atakum Minibüsçüler Derneği yönetimi ve Üyelerle bir kahvaltı programı arasında bir araya geldi. Mimar Özlem Maraş, burada yaptığı değerlendirmede, gelişmiş şehirlerin özellikle kentlerin artan trafik yoğunluğuna hızlı ve etkin çözümler üretmesi vurgulayarak, stratejik olarak bu doğrultuda planlandığını ve etkin çözümler üreten projeler geliştirdiklerini belirtti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığıyla ilgili faaliyetlerin değerlendirilmesinde birçok konuda müzakerelerin yapıldığını ifade etti.

Atakum gibi hızla büyüyen ve şehirlerdeki yaşam konforunun toplu taşımayı da başardığını vurgulayan Maraş, “GERÇEK BELEDİYECİLİK” vizyonlarının klasik bir seçim sloganı olmadığını ve rakiplerinin kolaycılığını tercih etmediklerini belirtti. Maraş, “Biz bütünleşik olarak bu güzel kenti daha yaşanır, daha konforlu, daha çağdaş hale getirmenin derdindeyiz. Hiçbir detayı atlamıyoruz, atlamayacağız. GERÇEK BELEDİYECİLİK derken böyle bir vizyondan bahsediyoruz” şeklinde konuştu.

Atakum Minibüsçüler Derneği yönetimi ve Üyelerine nazik davetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür eden Maraş, Atakum’u hep birlikte mega bir kent yapma hedefiyle hareket ettiğini vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu