Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür: İlk İş Altyapı

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, batı yakada yüzde 20 seviyesinde biten altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Göreve gelir gelmez Halit Doğan başkanımızı büyük bir cesaretle başladığı altyapı çalışmalarını hem batı, hem de doğu yakada bitireceğiz" dedi

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahallelerde vatandaşlarla buluşan Ender Gür, bu sayede yerinde tespitler yapıyor.

Başkan Adayı Ender Gür, çalışmaları kapsamında Ağcagüney, Yeşilırmak, Esençay, Şeyhgüven, Şenyurt, Çerçiler, Hürriyet, İstiklal, Çaltı, Yeşilova, Kurtuluş, Epçeli ve Karakulak mahallelerini ziyaret etti.

HALİT DOĞAN CESARET ETTİ
Çarşamba’nın bir numaralı gündeminin 2 yıldır devam eden altyapı çalışmaları olduğuna dikkat çeken Ender Gür, “Geçmişte görevi teslim ettiğimiz belediye başkanlarının bile cesaret edemediği köklü altyapı projesine Çarşamba’nın evladı Halit Doğan başkanımız başladı. AK Parti’nin gücünü arkasına alan geçmiş dönem belediye başkanları keşke bu altyapıyı zamanında bitirseydi de, Türkiye Yüzyılı’nı başlattığımız şu dönemlerde bize göre en kolay olan bu işlerle değil, daha büyük projelerle uğraşsaydık” diye konuştu.

ALTYAPI YÜZDE 20 SEVİYESİNDE
Gür, “Büyükşehir’de Halit Doğan başkanımız, burada da görev verirseniz ben Ender Gür, öncelikli gündemimize bu altyapı çalışmalarını alacağız. Şu anda batı yakada yüzde 20 seviyelerinde biten altyapı çalışmalarını tamamlayıp, doğu yakayı da halledip Çarşambamızın gündeminden önümüzdeki 30-40 yıl altyapıyı çıkaracağız. Altyapıyla birlikte gelen talepler üzerine tarım, hayvancılık ve ulaşım konularında da beklentileri karşılayacağız. Biz heyecanla göreve başlayacağımız günü beklerken, diğer yandan da yeni proje üretiyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu