CHP Atakum İlçe Başkanı Serhat Türkel: Atakum Bizim Gözbebeğimiz

CHP Atakum İlçe Başkanı seçilmesinin ardından hızla çalışmalarına başlayan Serhat Türkel, ilçede gerçekleştirdiği ziyaretlerle esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Eylül ayında gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Atakum ilçe kongresinde partililerin büyük desteğini alarak başkan seçilen Serhat Türkel, ilçe genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Göreve başlamasının ardından tüm örgütle beraber sahaya çıkan Türkel, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor. İlçenin her bir noktasında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Türkel, sorun ve talepleri tek tek dinleyerek not alıyor. Sorunların çözümü konusunda öneriler sunan Türkel’in yaklaşımı, Atakumlular tarafından takdir topluyor.

Samsun’da CHP’nin kalesi olarak bilinen Atakum’da adaylığın en büyük favorisi olarak görülen Türkel’e Atakumlular da büyük ilgi gösteriyor. ‘Atakumluhemşehrilerimizle her zaman birlikte olacağız’ diyen Türkel, “Atakum bizim göz bebeğimiz. İlçemizde Cumhuriyet Halk Partisi’ni en iyi şekilde temsil etmem için örgütümüz beni bu göreve layık görmüştü. Ben de bana gösterilen bu teveccühe layık olmak için elimden geleni yapıyorum. CHP örgütleri, özveriyle çalışan her ferdinin daha önemli noktalara gelmesini ister. CHP Atakum örgütümüz de sağ olsun, benim için hep daha iyisini, daha ilerisini istiyor. Her CHP’li için parti örgütünün ne istediği önemlidir. Ben de parti örgütümüz ve yöneticilerimiz tarafından bana hangi görev layık görülürse her zaman layıkıyla yaptım, bundan sonra da yapmaya hazırım. İlçemizi daha da güzel bir yer haline getirmek için Atakumlularla beraber durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu