CHP Samsun SBB Başkan Adayı Cevat Öncü: Tekkeköy’de Muhtarlarla Buluştu

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, Tekkeköy ilçesinde bir araya geldiği muhtarlara, “Çalışmalarımızda mutlaka demokrasinin birinci kademesi olan siz kıymetli muhtarlarımızla istişare edeceğiz. Bunu daha düşünce aşamasında yapacağız. Çünkü bizim göremediğimizi siz görüyorsunuz. Bizim yaşamadığımızı siz yaşıyorsunuz” dedi.

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, Tekkeköy ilçesinde mahalle muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Muhtarlara katılımları için teşekkür eden Öncü, “Çalışmalarımızda mutlaka demokrasinin birinci kademesi olan siz kıymetli muhtarlarımızla istişare edeceğiz. Bunu daha düşünce aşamasında yapacağız. Çünkü bizim göremediğimizi siz görüyorsunuz. Bizim yaşamadığımızı siz yaşıyorsunuz. Bulunduğunuz mahallelerde, köylerde sürekli halkla iç içe olan sizsiniz, ihtiyacı ve problemi en iyi siz biliyorsunuz. Siz halkın sesinin ta kendisisiniz” diye konuştu.

‘ŞOK UYGULAMA EKİPLERİ KURACAĞIZ’

Sorunlara, hızlı müdahalelerde bulunacaklarını kaydeden Öncü, “Bizim yönettiğimiz Samsun Büyükşehir Belediyesi, problemleri ertelemek, ötelemek ve birbirinin üzerine yıkmak yerine ihtiyaçların çözümüne hızlı bir şekilde müdahale edecek. Sizler belediyeye gelmeden bir tuşa basarak online sistemle, bilgisayarlarınızla Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin en yetkili makamlarına derdinizi, ihtiyacınızı ulaştıracaksınız. Şok uygulama ekipleri kuracağız. İçinde mühendislerin, mimarların, ziraat mühendislerinin, ustaların bulunduğu ekipler size gelecekler. Belirli mahalle ve bölgeleri tarayacaklar. Ne ihtiyacınız var? Gelecekte orta ve uzun vadede ne yapmak lazım? Samsun Büyükşehir Belediyesi, en basitinden başlayarak mahallelerin problemlerini hem yerinde tespit edecek hem de inanın bana çok kısa sürede çözümler üretecek” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu