Deva Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kudu’dan Şeffat Yönetim Sözü

Canik Belediye Başkan adayı Rıdvan Kudu, seçim çalışmaları kapsamında yepyeni bir anlayışla hizmet etmeye hazırlanıyor. Kudu, "HAKİMÜL CANİK değil, HADİMÜL CANİK için yola çıkıyoruz" diyerek, göreve geldiği takdirde sadece yönetmekle değil, Canik'in hizmetkarı olmayı hedeflediğini belirtiyor.

Rıdvan Kudu, “Merhum Recep Yazıcıoğlu’nun hizmet anlayışını benimseyerek, belediyecilikte yeni bir dönem başlatmayı amaçlıyoruz.

Belediyeyi rant, para kazanma, koltuk sevdası veya nüfus edinme alanı olarak kullanmayacağız. Şeffaf ve adil bir Canik sözü veriyorum.” dedi.

Deva Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Rıdvan Kudu, “Makam araçlarının satarak, belediyeye başkan ve müdürlerinde vatandaşlar gibi gitmesini sağlayacağız. bu adımlarla Canik’te israfın önüne geçerek daha hesap verilebilir ve şeffaf bir yönetim olacak. diye konuştu.

Kudu’nun bir diğer vaadi ise kapalı iklimlendirmeli otobüs durakları. Sıcak ve soğuktan etkilenmeden toplu taşımayı kullanan vatandaşların rahat etmelerini sağlamak için bu modern durakların Canik’in çeşitli bölgelerine kurulacağını belirtiyor.

HABER MERKEZİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu