İshak Taşçı: Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız, Halka Hizmet Hakka Hizmettir

Atakum'da zorlu bir seçim dönemi geçirileceğini söyleyen AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, "Partimiz kimi aday gösterirse göstersin, Atakum için hep birlikte çalışacağız" dedi.

ATAKUM’DA YARIM KALAN HAYALLERİM VAR

Atakum Belediyesinin seçim kaybetmeyen tek başkanı olduğunu vurgulayan AK Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İshak Taşçı, “Atakum Belediye Başkanlığım dönemimde ilçemizde yapımına başladığımız bazı projeler 2019 yerel seçimlerinden sonra bitecek şekilde ilerlemekteydi. Ben de 2019 yerel seçimlerinin ardından tamamlanacak olan projelerimiz ile birlikte seçimlerden sonra yapımına başlayacağımız onlarca projeyi tamamlayarak, Atakum’u daha yaşanılabilir bir kent yapmanın hayalini kuruyordum. Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı olan Bafra eski belediye başkanımızın benim yerime aday gösterilmesi ve ardından seçimlerin kaybedilmesiyle, Atakum’un geleceğine dair tüm hayallerimiz yarım kalmıştı. Bugün, Atakum’da yarım bıraktığımız hikayeyi tamamlamak üzere, ‘Hayalimizdeki Şehir Atakum için’ diyerek yeniden aday adayıyı oldum. Partimizin takdirleriyle aday gösterilirsem, Allah’ın izni ile Atakum’un seçim kaybetmemiş tek belediye başkanı olarak bu zorlu seçim bölgesinde AK Belediyeciliği tekrar iktidar yapacağım” ifadelerini kullandı.

AK KADROLAR KENDİ MENFAATİNİ DÜŞÜNMEZ

AK Parti kadrolarının görevden hiçbir zaman kaçmadığını ve ‘Halka hizmet hakka hizmettir” düsturuyla hareket ettiğini belirten Taşçı, “AK Parti’nin Türkiye’nin partisi olduğunun ve kadrolarının hizmet aşkıyla bu davaya gönül verdiğinin en güzel örneklerinden birisi, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için çok sayıda aday adayının çıkmış olmasıdır. Atakum ilçemizde benimle birlikte toplam 8 dava arkadaşımın bu yola baş koymasından dolayı çok mutluyum. İnanıyorum ki partimiz Atakum Belediye Başkan Adayına karar verdiğinde, diğer aday adayları da ona omuz vererek, Atakum’u AK Belediyecilik ile buluşturmak için elinden geleni yapacaktır. Çünkü biz şahsi menfaatler için değil, milletin menfaatleri için kurulmuş bir partinin ve Türkiye’ye belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini öğretmiş bir liderin, Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız” diye konuştu.

ATAKUM SEÇİMİ KOLAY OLMAYACAK

Atakum’un 56 mahallesinin tamamını karış karış biliyorum. Belediye Başkanlığım döneminde ilçemizin tamamında kapsamlı proje atakları geliştirdik ve görev süremizin sonunda söz verdiğimiz 55 projeyi aşarak 87 proje hayata geçirmiş olduk. İlçemizde bulunmayan Devlet Hastanesi, Noter, Hamam gibi hizmetleri vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Birleşmiş Milletler kriterleriye Atakum’u Karadeniz’in en gelişmiş ilçesi yaptık. Buna rağmen zorlu bir seçim olacağına inandığım Atakum Belediye Başkanlığı seçimleri için Aday Adayı olan diğer dava arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin karar alıcıları hangi dava arkadaşımı aday gösterirse göstersin Atakum’u AK Belediyecilikle yeniden buluşturmak için insan üstü bir çaba ile çalışacak ve Atakum’u hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu