MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Serhan Hacıhüseyinoğlu Başvurusunu Yaptı!

Serhan Hacıhüseyinoğlu Milliyetçi Hareket Partisi'nden Atakum Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Serhan Hacıhüseyinoğlu Milliyetçi Hareket Partisi’nden Atakum Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. Hacıhüseyinoğlu, “Atakum’u daha yaşanabilir ve hemşehrilerimizin belediyecilik hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanması aday adayıyım” dedi.

İŞTE MHP ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SERHAN HACIHÜSEYİNOĞLU’NUN ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI;

31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri İçin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Atakum Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu MHP Genel Merkezimize yaptığımı siz değerli hemşehrilerime, dava arkadaşlarıma ve dostlarıma duyurmanın sevinci içerisindeyim.

Liderimiz, Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret edip emir ve talimatlarını aldıktan sonra MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. Dr. İzzet Ulvi Yönter ,MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadir Durmaz, MHP Samsun Milletvekilimiz Sn. Prof. Dr. İlyas Topsakal, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sn. Taner Gökçek’e projelerimizi anlattık.

MHP Samsun İl Başkanımız Sn. Burhan Mucur’un oluru ile Atakum’lu hemşehrilerimize hizmet etmek için çıktığım bu yolda beraber mesai yaptığım İl Başkanımız ve Yöneticilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Atakum’u daha yaşanabilir ve hemşehrilerimizin belediyecilik hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanması için proje ve çalışmalarımızı seçim sürecinde sahada anlatacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu