MHP Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Ali Yüksel: Atakum’u daha güzel yarınlara taşımak için var gücümle çalışacağım

Samsun'da fotoğraf sanatçılığı yapan Ali Yüksel, 31 Mart 2024'te gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.

Samsun’da fotoğraf sanatçılığı yapan Ali Yüksel, 31 Mart 2024’te gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP Atakum İlçe Başkanı Av. Filiz Gök’e başvuru dosyasını teslim eden Ali Yüksel, “Atakum’u daha güzel yarınlara taşımak için var gücümle çalışacağım” mesajı verdi.

MHP’li Ali Yüksel, “Çok değerli Atakumlu hemşehrilerim; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri, Atakum Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurumu, mensubu olmaktan şeref ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Atakum İlçe Başkanlığına yapmış bulunmaktayım. Atakum’u daha güzel yarınlara taşımak için var gücümle çalışacağım. Mahalli İdareler seçimlerinin ilçemiz Atakum’a ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerin kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu