MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel: Değişim Kırsaldan Başlayacak

Cumhur İttifakı MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. MHP ve AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile yoğun bir seçim çalışması yürüten Yüksel, “Bizim dönemimizde kırsal mahallelerimiz kalkınacak ”dedi.

Fındıklı Mahallesinde kapı kapı gezerek projelerini anlatan MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel, kalkınmaya ve değişime kırsaldan başlayacaklarını söyledi.

Salıpazarı’nda Cumhur İttifakının adayı olarak istikrar sürsün, ilçemiz büyüsün istiyoruz diyen Yüksel, “İlçemizde bir tek ittifak var, o da AK Parti ve MHP İttifakıdır. O ittifakın adayı da benim. Genel Başkanlarımızın ülkemizin bekası ve geleceği için kurduğu bu ittifak menfaatler için değil, geleceğimiz için kurulmuştur.

Salıpazarı halkı 31 Mart’ta en güzel cevabı vererek yine Cumhur İttifakından yana tercih kullanacaktır. Bizlerde bu tercihe layık olmak için gece gündüz demeden ilçemize hizmet etmek için çalışacağız. Derdimiz makam mevkii değil, sizlerin başkanı olmak değil, sizlerin hizmetkarı olmaktır” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu