MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, "Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, “Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında, medyanın demokrasinin temel unsurlarından biri olduğunu vurgulayarak gazetecilerin önemli bir sorumluluk taşıdığını belirtti.

“GAZETECİLER ÖNEMLİ BİR SORUMLULUK ÜSTLENİYOR”

Burhan Mucur, sosyal ve ekonomik zorluklara karşı direnerek, ilkeli ve ülke sevdasıyla görev yapan gazetecilerin her türlü desteği hak ettiğini ifade etti. “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nün anlamına vurgu yapan MHP Samsun İl Başkanı, gazetecilerin doğru bilgiyi, en yalın haliyle vatandaşlara ulaştırmak gibi önemli bir sorumluluğu üstlendiklerini söyledi.

Burhan Mucur, mesleklerini icra ederken, kalemleri ve fikirleriyle onur duyan gazetecilere teşekkür etti. Mesajında gazetecilere başarı, sağlık ve huzur dolu bir yaşam dileyen MHP Samsun İl Başkanı, “Sizler, toplumun haber alma hakkını savunurken, doğru ve tarafsız haberciliğin güvencesi oluyorsunuz. Bu önemli görevinizde başarılarınızın devamını diler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu