MHP Samsun İl Başkanlığı’ndan Birliktelik Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, Canik Meşe Tesislerinde düzenlenen programda eski yöneticilerle bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, Canik Meşe Tesislerinde düzenlenen programda eski yöneticilerle bir araya geldi. Programa çok sayıda önceki dönem parti yöneticileri katılırken, etkinlik MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’un konuşmasıyla başladı. Önceki dönemlerde parti üyeleri, programdan çok memnun kaldıklarını dile getirerek Burhan Mucur’a teşekkür ettiler.

Başkan Burhan Mucur, açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili dava arkadaşlarım, hatırlarsanız ilk toplantımızı da burada yapmıştık. Cumhur İttifakı’nda tabii ki beklentiler büyük. 4 ay içinde güzel işlere imza attık. Daha güzel projelerimiz var. Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak Bizler önce devletim, sonra milletim, sonra partim, sonra ben desturuyla yetiştiğimiz için liderimizin bu ilkeleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Sen ben yok biz var Cumhur ittifakı olarak bütün ilçeler ve Büyükşehire talibiz.

Tabii ki son sözü Bilge Liderimiz verecek. Samsun’da olduğu gibi 81 ilde de Bilge Liderimizin kararıyla her şey nihayet kazanacak.” dedi.

Başkan Mucur’un konuşmasının ardından soru cevap şeklinde istişareler gerçekleştirildi.
Programın önemine vurgu yaparak katılımcılara teşekkür eden Mucur, birlik ve beraberlik mesajını güçlü bir şekilde dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu