Mücahit Yılmaz: Türkiye Yüzyılı’nı gençler için ve gençlerle inşa edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mücahit Yılmaz, ''Türkiye Yüzyılı’nı gençler için ve gençlerle birlikte tasarlayacak ve inşa edeceğiz'' dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında çalışmalarına esnaf ve semt pazarı ziyaretleriyle devam etti. Liman Mahallesi semt pazarında esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Aday Yılmaz, seçim çalışmalarında olduğu gibi meclise girdiği taktirde de Samsun’un her sokağında bulunacağını ve meclisteki odasının milletim odası olacağını vurguladı.

Samsun Milletvekili Av. Mücahit Yılmaz yaptığı ziyaretlerde, ”Ekonomik ve sosyal hayatın her kademesinde ve karar alma süreçlerinde gençlerimiz yer alacak, Türkiye Yüzyılı’nı gençler için ve gençlerle birlikte tasarlayacak ve inşa edeceğiz. Gençliğin dinamizmiyle büyüyecek ülkemizde; gençlerimizin dünü bilen, bugünü anlayan, yarına güvenle bakabilen, basiret ve feraset sahibi fertler olarak yetişmeleri temel önceliğimizdir. Yarının sosyal ve ekonomik düzenini oluşturmada girişimci ve yenilikçi gücüyle gençler temel dayanağımızdır” dedi.

”Gelecek odaklı politikalar üreten, değişimden ve dönüşümden yana olan AK Parti, gücünü ve dinamizmini gençlerden alan bir partidir” diyen Mücahit Yılmaz, ”Gençlerimizin, milletimizin değerleriyle ve gelişmiş dünyanın donanımıyla yetiştiği eğitim imkânlarını daha da geliştireceğiz. Genç istihdamı ve genç girişimciliği temel önceliklerimiz arasında olmaya devam edecektir. Karar alma süreçlerinden sosyal politikalara, eğitimden istihdama kadar ekonomik ve sosyal hayatın her kademesinde gençliğin dinamizmini ülkemizin gelişme yolunda kullanacak, gençlerimizin toplum için sorumlu birer fert olmalarını teminen en iyi şekilde yetiştirilmelerini sağlayacağız. Bu kapsamda gençlerimize demokratik ve bilimsel eğitim zemini sağlamayı sürdürecek, fikri ve vicdanı hür gençler olarak özgürlüklerini ve kendilerini ifade imkânlarını geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu