Özlem Maraş İş Dünyasıyla Gelecek Vizyonunu Paylaştı

Özlem Maraş, Cumhur İttifakı AK Parti'nin Atakum Belediye Başkan adayı olarak, Samsun'daki iş insanlarıyla bir araya gelerek gelecek vizyonunu paylaştı.

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Atakum Belediye Başkan adayı Özlem Maraş, Samsun’daki iş insanlarıyla bir araya gelerek gelecek vizyonunu paylaştı. Maraş, doğru ve planlı kentleşme modeliyle Atakum’un sağlıklı bir geleceğe taşınacağını vurguladı. Maraş, “Hep söylüyoruz. Gerçek Belediyecilik diyoruz. Atakum’un gelecek vizyonundan bahsediyoruz. Bu ilkeler ve vizyon çerçevesinde Atakum’u çok hızlı bir şekilde kalkındıracağız diyoruz. Bütün bu planlamaları sizlerin vereceği destek ile hayata geçireceğimizi de biliyoruz. Siz yatırımlarınız doğru planlayacaksınız, biz sizi hızlandıracağız, bu sayede Atakum da şaha kalkacak” diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, Samsun’daki inşaat sektörü iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldiği kahvaltı programında, sektörün sorunlarını dinledi. Sektörün içinden gelen bir insan olarak ortaya konan değerlendirmelere vakıf olduğunu belirten Özlem Maraş, inşaat sektöründe uzadukça uzayan ve 9 aya kadar varan ruhsat ve iskan alma süreçlerini kısaltacaklarını kaydettiği konuşmasında; “Çok kıymetli arkadaşlarımız, meslektaşlarımız, sektörümüzün mümtaz temsilcileri olarfak sizlerle bir araya gelmekten büyük keyif aldığımı belirtmek isterim. Sektörün tüm temsilcilerinin bir arada olduğu böyle kalabalık bir toplantıya katılarak bizlere destek olduğunuz için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu