Samsun Büyükşehir adayı Halit Doğan: Oda ve Borsa Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Cumhur İttifakı AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, oda ve borsa başkanlarıyla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, oda ve borsa başkanlarıyla bir araya geldi. Sanayi ve kalkınma konularında yapılan görüşmelerde sektör paydaşlarının önerilerini dinleyen Doğan, Samsun’un geleceği için kararlı olduklarını belirtti.

Doğan, “Samsun’u sanayi, üretim ve ihracat alanında bir marka şehir haline getirmek için kararlıyız. Samsun’un potansiyelini daha da ortaya çıkararak ekonomisi, istihdam olanakları ve ihracatıyla şehri ileri taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Madeni ve Sanatkarlar Odası, Fırıncılar Odası, Berberler Odası, taksici ve şoför esnafıyla bir araya gelerek önerileri ve talepleri dinleyen Doğan, şehrin geleceğini planlamak için tüm dinamiklerle birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Doğan, “Samsun’u Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için tüm paydaşlarımızla birlikte daha hızlı, daha güçlü, daha ileri taşıyacağız” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu