Samsun Büyükşehir Adayı Halit Doğan Projelerini Açıklayacak

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, Proje Lansmanını; 8 Mart Cuma günü saat 15.00’te Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleştirecek.

Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri vizyonuyla seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 8 Mart Cuma günü Samsun için hayata geçirecekleri projeleri açıklıyor. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, Proje Lansmanını; 8 Mart Cuma günü saat 15.00’te Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleştirecek.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Samsun için hayata geçireceği projeleri anlatıyor. SBB Başkan Adayı Halit Doğan’ın Proje Lansmanı; 8 Mart Cuma günü saat 15.00’te Atakum’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Tüm vatandaşları Proje Lansmanına davet eden Büyükşehir Adayı Halit Doğan, “Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri bir Samsun hedefiyle, Samsun’umuzun fikirlerini dinleyerek oluşturduğumuz projelerimizi paylaşacağımız ‘Proje Tanıtım Toplantımıza’ tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Proje Lansmanı 8 Mart’ta
Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri Samsun için projeleri açıklayacak olan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun’umuzu daha ileri taşımak için yola çıktık. Ulaşımdan turizme, tarımdan sosyal belediyeciliğe, dirençli şehirlere her alanda projelerimizi hazırladık. Samsun’a fikrinle yön ver diyerek, projelerimizi Samsun’a sorarak hayata geçiriyoruz. Akademik kadrolarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, şehrimizin tüm dinamiklerine kulak verdik. İstişarelerimizi yaparak, saha araştırmalarımızı gerçekleştirerek, bilim insanlarımız ve konunun uzmanlarıyla projelerimizi tek tek değerlendirerek projelerimizi oluşturduk. Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri Samsun diyerek çıktığımız bu yolda; Samsun’u Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı haline getireceğiz. 17 ilçemizin tamamında bir ahenk içerisinde hareket ederek Samsun’umuzu hak ettiği değere kavuşturacağız. Samsun’umuz; sanayisi, tarımı, turizmi, tarihi ve kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve üniversitesi ile Karadeniz Bölgesi’nin incisi bir şehir. Biz bu değerin ve potansiyelin bilincindeyiz. Projelerimizi de bu doğrultuda hayata geçiriyoruz. Samsun’umuzun fikirlerini dinleyerek oluşturduğumuz projelerimizi paylaşacağımız ‘Proje Tanıtım Toplantımızı’ 8 Mart Cuma günü saat 15.00’te Atakum’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimizi Proje Lansmanımıza bekliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu