Samsunlu İş İnsanı MHP Yönetiminde

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14. Büyük Olağan Kongresi, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Parti üyeleri ve vatandaşlar, kongreye yoğun bir katılım gösterdi. Kurultayın sloganı ve teması “Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, ülküye yemin” ve “Ülkümüz ömür boyu candan öte” olarak belirlenirken, Samsunlu iş insanı Mustafa Çavuş, Merkez Yönetim Kurulu üyesi seçilerek parti yönetiminde yer aldı.

MUSTAFA ÇAVUŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Samsunlu İş İnsanı Mustafa Çavuş, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Çavuş, X hesabından yaptığı paylaşımda, ”Milliyetçi Hareket Partisi 14. Büyük Olağan Kongresi’nde MYK listesinde şahsıma yer veren, Liderimiz Türkmen beyimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Dün Ankara Spor Salonu’nda dün gerçekleştirilen ve Genel Başkan ile 75 Asil 25 Yedek üyeden oluşan MYK ve 9 Asil 5 Yedek üyeden oluşan MDK üyesi seçildi. Kurultayda, platformdaki dev ekrandan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile Kurucu Genel Başkan Alparslan Türkeş’in fotoğrafları ile parti Genel Merkez binası yansıtıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu