Serhat Türkel, Atatepe’nin sorunlarını dinledi

Seçim çalışmalarına, ‘’Atakum'da çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, dinlemediğimiz dert, dokunmadığımız yürek kalmayacak’’ şiarı ile yola çıkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atatepe Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinledi.

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atakum İlçesi Atatepe Mahallesi’nde halk buluşması toplantısına katıldı. Vatandaşlara hitap eden Türkel, Atakum’un sorunlarını bildiğini belirterek, ‘’Atakum’da 57 mahallemiz bulunuyor. Bunların hepsinin ihtiyaçlarını ve sorunlarını biliyoruz. Hepsine eşit hizmet götüreceğiz.Bilimsel ve akılcı bir çalışma ile bunları çözüme kavuşturacağız. Atatepe Mahallemizde ki sorunları da biliyorum. Yeni yolların açılması, çevre düzenlemesi kaldırım çalışmaları gibi ihtiyaçlar sorun olmaktan çıkacak. Sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışımız ile Atakum’u hak ettiği yönetime kavuşturacağız” diye konuştu.

“EMEKLİ VE YAŞLILARIMIZ BİZİM BAŞTACIMIZDIR”
Emekliler için de projelerinin olduğunu söyleyen Türkel, “Emekli ve yaşlı vatandaşlarımız bizim baş tacımızdır. Bunun için emekli ve yaşlılarımızın kullanacağı sosyal tesisler yapacağız. Burada vatandaşlarımız birçok aktivite den yararlanabilecek. Bu tesislerde kar amacı güdülmeyecek” şeklinde konuştu.

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Türkel, halka hitabından sonra Atatepe Mahalle Muhtarı Hava Rendeci ve TOKİ konutlarındaki vatandaşlarla sohbet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu