Serhat Türkel: Dinlemediğimiz dert, dokunmadığımız yürek kalmayacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkel, Türk İş Pazarında esnafları ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı.

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, seçim çalışmalarına start verdiği ilk günkü, heyecanı ve coşkusu ile devam ediyor. Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde kurulan Türk İş Pazar esnafı ile oldukça güzel diyaloglar kuran Serhat Türkel, Atakum’u hak ettiği yere getireceklerini söyleyerek, ‘’Seçildiğimiz ilk günden itibaren Atakum’u hak ettiği yere getirmek için çalışmaya başlayacağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, dinlemediğimiz dert ve dokunmadığımız yürek kalmayacak’’ dedi.

“HER GÜN HALK GÜNÜ OLACAK”
Kendisinin bir Atakum sevdalısı olarak, ilçenin tüm sorunlarına vakıf olduğunu ifade eden Serhat Türkel, ‘’İlçemizin tüm sorunlarına vakıfım. Göreve geldiğimiz günden itibaren bu sorunları ortadan kaldırmak ve sorunsuz bir Atakum için çalışacağız. İlk 2 yıl içinde tüm sorunları bitmiş bir Atakum olacak. Bunun sözünü tüm halkımıza veriyorum. Ulaşılamayan bir Başkan değil, 7/24 ulaşılan Başkan olacağım. Halk günü düzenlemeyeceğiz. Halkın içinde olacağız. Sorunu olan vatandaşımız bizi her zaman bulacak, bugün olduğu gibi sizin teveccühünüz ile seçildikten sonrada abilerimi, ablalarımı ve kardeşlerimi dinleyeceğim. Kamu malını gözeten, işini iyi yapan ilkeli ve liyakatli kadrolarımız ile çalışacağız’’ diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu