Serhat Türkel Gençlerle buluştu sorularını cevapladı

Serhat Türkel Gençlerin Sorularını Samimiyetle Yanıtladı ve Atakum'un Geleceği İçin Vizyonunu Paylaştı

Gençlik Yüzleri Samsun Siyasal Forumu’nda, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı olan Serhat Türkel, 18-30 yaş arası gençlerin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe katıldı ve gençlerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Samsun Ramada Otel’de düzenlenen forum, moderatör Gaye Tuğrulöz tarafından yönetildi ve gençlerin aktif katılımıyla gerçekleşti. Serhat Türkel, gençlerin sorularını samimi bir şekilde cevapladı ve kendi hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Türkel, gençlerin siyasette ve bürokraside daha fazla yer almasını arzuladığını ve bunun için çaba harcamalarını temenni ettiğini belirtti. Ayrıca, Atakum’da ulaşım sorununa dikkat çekti ve 24 saat yaşayan bir Atakum hayal ettiklerini vurguladı. Ulaşım sorununu çözmek için Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeler yapacaklarını ifade etti. Ayrıca, festival ve konser organizasyonları düzenleyerek kentin kimliğini oluşturmayı planladıklarını dile getirdi.

Türkel, yaz aylarında düzenlenecek festival için hazırlıklara şimdiden başladıklarını ve festivalin Atakum’u bir festival kenti yapacağını belirtti. Festival katılımını kolaylaştırmak için Ondokuz Mayıs ve Samsun Üniversitesi öğrencilerine ve gelir düzeyi düşük gençlere ATA Kart vereceklerini duyurdu. ATA Kart sayesinde gençlerin düşük bir ücretle festival ve konserlere katılabileceğini ifade etti. Ayrıca, kentin kimliğini oluşturmak için Atakum Belediyesi’ne ait tüm kamu alanlarını yeşillendireceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu