Serhat Türkel: Vizyonumuz liyakat olacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, mahallelerde halk buluşmalarına son sürat devam ediyor. Türkel, alışa gelmiş belediyecilik anlayışını değiştireceklerini belirterek, “Liyakatli kadrolarla hizmetlerimizi sorunsuz gerçekleştireceğiz” dedi

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, mahallelerde düzenlediği halk buluşmalarına son sürat devam ediyor. Her mahalle halk buluşmasında sevgi seli ile karşılanan Serhat Tükel, son olarak Atakum İlçesi Küçük Kolpınar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Vizyonunun liyakat olacağını belirten Serhat Türkel, “Belediyemizi liyakatli kadrolar ile yöneteceğiz. Alanında bilimsel insanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarım olacak. Ekibimizde işini bilen ve liyakatli kadrolar görev alacak. Atakum’un sorunlarını birlikte çözüme kavuşturacağız. Hiç bir vatandaşımız sorunuma çözüm bulunamadı demeyecek. Şikayetler ve istekler bu kadrolar tarafından çözüme en kısa süre içinde kavuşturulacak” diye konuştu.

 

“MİSYONUMUZ SORUNSUZ ATAKUM OLACAK”
Liyakatin yanında misyonlarının da sorunu olmayan bir belediye ortaya çıkartmak olduğunu ifade eden CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Türkel, “Liyakatli kadrolarımız ile misyon sahibi bir belediye olacağız. İlk 2 yıl içinde Atakum’un sorunlarını çözmüş ve çözüme kavuşturmuş olacağız. Bilim insanlarımız ve alanlarındaki uzman arkadaşlarımız ile 2 yıldır yaptığımız çalışmalarda Atakum’un sorunları masaya yatırdık ve çözüm yollarını aradık. Bunların hepsinin de çözümünü bulduk. Sorunsuz misyonlu bir belediye olacağız” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu