Son dakika… Erdoğan Kurmaylarını Topladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik seçim sonrası kurmaylarını topladı. AK Parti Genel Merkezinde seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere MYK toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda önümüzdeki 14 gün içinde 2. tur için nasıl bir kampanya izleneceği masaya yatırıldı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kritik toplantı sonrası açıklamalarda bulunuyor.

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.

Kritik toplantı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açıklamalarda bulunuyor.

Çelik’in açıklamalarından satır başları:

  • Bütün dünyanın gözü önünde gerçekleşen Türkiye’nin büyük demokrasi tecrübesi olmuştur. Türkiye gıptayla bakılan bir ülke olmuştur.
  • Cumhurbaşkanımız seçimi açık ara önde bitirdi.
  • Muhalifler bütün antidemokratik refleksleri sergiledi.

AK PARTİ’DE MYK TOPLANTISI! ERDOĞAN GENEL MERKEZ’DE

Dünkü seçimlerin ardından seçimin 2. tura kaldığı yönünde mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün AK Parti Genel Merkezi’ne geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz seçim sürecine ve sonuçlarına ilişkin Erdoğan’a bilgi verdi.

MASADA KRİTİK 14 GÜN VAR! NASIL BİR KAMPANYA OLACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında AK Parti MYK toplantısının başladığı ve toplantının gündeminde seçim sonuçlarının olacağını, ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kurmaylarının 2. tura dek geçecek 14 günde nasıl bir kampanya izleyeceğini değerlendireceği bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu