YRP İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal Filistine Destek Yürüyüşünde

Yeniden Refah Partisi'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, Toybelen Mahallesi'nde gerçekleştirilen ziyaretin yanı sıra, Tangal aynı gün Filistin Destek Programı'na da katıldı.

Yeniden Refah Partisi’nin İlkadım Belediye Başkan adayı Kemalettin Tangal, seçim çalışmaları kapsamında Toybelen Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mahalle sakinleriyle sıcak bir ortamda buluşan Tangal, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. Mahalledeki altyapı sorunlarından, çevre düzenlemesine kadar birçok konuyu ele alan Tangal, halkın güvenini kazanmak için projelerini ve hizmet vaatlerini anlattı.

“FİLİSTİN’E DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Toybelen Mahallesi’nde gerçekleştirilen ziyaretin yanı sıra, Tangal aynı gün Filistin Destek Programı’na da katıldı. Programda Filistin halkının yaşadığı zorluklar ve dayanışma konuları ele alındı. Tangal, Filistin’e verilen desteğin önemine vurgu yaparak, İlkadım Belediyesi olarak Filistin’e destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Programda gösterdiği duyarlılık ve katılımıyla Tangal, yerel yönetim anlayışının uluslararası alanda da etkili olacağını gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu