Milli badmintonculardan Samsun Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye ziyaret

Samsunlu milli badmintoncular, İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi ziyaret ettiler. Feyzullah Dereci, sporcuları tebrik ederek katılacakları şampiyonalarda başarılar diledi

ŞAMPİYON OLDULAR
Bulgaristan’ın Pazardzhik kentinde 26-29 Haziran 2023 tarihleri arasında, düzenlenen U17 HebarBulgarian Open 2023 turnuvasında Samsun Büyükşehir Spor Kulübü’nün Milli Sporcuları Aysu Arslan ile MehmetcanTöremiş Şampiyon karışık çiftlerde şampiyon olurken, Çift Bayanlarda Aysu Arslan ile Defne Ilgın Koçak üçüncü ve Tek Erkeklerde ise Arda Doğaç Atan üçüncülük madalyasını kazandı.

BAŞARIYLA DÖNDÜLER
Ayrıca 12-15 Haziran 2023 tarihleri arasında, Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde yapılan BulgarianJunior U19 International 2023 turnuvasında ise yine Samsun Büyükşehir Spor Kulübü Milli Sporcuları Buğra Aktaş ile Sinem Yıldız şampiyon olurken, Karışık ÇiftlerdeAysu Arslan ile MehmetcanTöremiş üçüncü oldu. Çift ErkeklerdeAnıl Ulaç Atan ile Miraç Kantarikinci, Tek Erkeklerde Arda Doğaç Atan ve Buğra Aktaş üçüncülük madalyası ile şampiyonayı bitirdi.

İL MÜDÜRÜ TEBRİK ETTİ
Başarılı sporcular beraberlerinde Badminton İl Temsilcisi Semih Uzer, Antrenörler Ömer Aydoğmuş, Yaşar Kaya ve Muhammet Can Hacıoğlu, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret ettiler. Sporcuları tebrik eden Feyzullah Dereci, başarılarının devamını diledi. Antrenörler ve sporcular, Dereci’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Samsunlu sporcular, 03-12 Ağustos 2023 de Litvanya’da yapılacak olan 17 yaş Avrupa Şampiyonası 2 sporcu ile 03-06 Ağustos 2023 tarihleri arasında ise U19 Bulgarian Championship 2023’e 3 sporcu ile katılım sağlayacaklar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu