TG Nedir? Nereden Satın Alınır?

Point Blank TG (Tam Gold), oyun içerisinde özel eşyaları almanıza imkan sağlayan bir oyun para birimidir. TG ile karakterinizi daha güçlü hale getirebilir, karakter özelliklerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Düşmanlarınız karşısında öne geçmek için daha iyi mühimmatlar ve silahlar kuşanabilir, liderlik tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz. Bunların hepsini TG Satın Alarak yapabilirsiniz. Siz değerli oyuncuları Ucuz TG ile buluşturmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Kopazar olarak sizlere 7/24 hızlı ve güvenli alışveriş sunmaktayız. Bu sayede Point Blank’da zaman kaybetmeden rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Point Blank Nedir?

Point Blank 2010 yılında Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından yayınlanmış bir FPS oyundur. Birçok FPS oyuncusu tarafından sevilerek oynanmaktadır ve ülkemizde de büyük bir ilgi vardır. Oyun içerisinde Free Rebels ve CT Force olarak iki farklı takım bulunmaktadır. Oyun içerisinde bir rütbe sistemi bulunmaktadır. Bu rütbe sistemi aynı askeri rütbeler gibi işlemektedir. Savaştıkça ve deneyim kazandıkça rütbeniz artmakta ve adım adım liderlik tablosunda yerinizi almaktasınız. Rütbe basamaklarını hızla çıkarken, Kopazar her zaman siz Point Blank oyuncularının yanında! Uygun fiyatlarla TG alarak rütbeleri hızla geçebilir, ekipmanlarınızı güçlendirebilirsiniz.

TG Nereden Satın Alınır?

Kopazar uygun fiyatlar ve güvenli alışverişlerle siz oyuncuları ihtiyacınız olan ürünlerle kısa sürede buluşturuyor. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz oyuncuların iyi bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamaktayız. Kopazar üzerinden Point Blank TG kodlarınızı anında satın alabilirsiniz.

Point Blank TG almak için öncelikle Kopazar’a üye olmalısınız. Ücretsiz şekilde üye olduktan sonra,

Point Blank sayfamızı ziyaret ediniz. İhtiyacınız olan TG miktarını seçiniz.

Tutarı Kopazar hesabınıza yatırınız. Sitemizden çeşitli ödeme  seçenekleri ile hızlı ve güvenilir şekilde Bakiye ekleyebilirsiniz.

Bakiye yükleme işlemi bittikten sonra sitemizden TG Satın Al diyerek işlemleri başlatınız ve sipariş veriniz. Siparişiniz anında hesabınıza ulaştırılacaktır ve beklemeden TG’unuzu kullanabilirsiniz.

Kopazar’dan Aldığım TG’yi Nasıl Hesabıma Tanımlarım?

Point Blank TG siparişiniz teslim edildi fakat bu TG kodunu hesabınıza tanımlamanız gerekiyor. Bu aşamaları sizler için açıkladık, işte detaylar.

  1. TG E-Pin kodunu satın aldıktan sonra www.tamgame.com/payment/cash.do adresine giriş yapınız.
  2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Ödeme Yöntemleri” bölümüne geçiş yapınız. Buradan E-Pin seçeneğini seçiniz.
  3. Devam butonuna bastıktan sonra Kopazar’dan almış olduğunuz Point Blank TG E-Pin kodunu açılan sayfada ilgili yere yazınız. (Kopyala yapıştır yapmanızı tavsiye ederiz)
  4. Şifre kısmına ise hesabınızın şifresini yazarak işlemlere devam ediniz.

İşlemlerinizi tamamladıkta sonra Point Blank TG hesabınıza yüklenmiş olacak. Kopazar’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İlgilenirseniz: Roblox Gift Card

Kopazar Blog üzerinden Zula ve diğer oyunlar hakkında güncel bilgileri, rehberleri takip edebilir, oyunlar hakkında haberlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu