ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI KURA SONUCU-NİHAİ İSİM LİSTESİ (PDF) SORGULAMA || İŞKUR ÇAYKUR 1072 işçi alımı kura çekimi sonucu, asil ve yedek isim listesi yayınlandı mı, nasıl ve nereden öğrenilir?

ÇAYKUR 1072 mevsimlik işçi alımı kura çekimi sonucu, asile ve yedek nihai isim listesi sorgulama ekranı, devam eden kura çekimi ile adaylar tarafından merak ediliyor. ÇAYKUR Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun'da bulunan fabrikalarına 1072 mevsimlik işçi alımı yapacak. Başvuru süreci süreci İŞKUR resmi internet sayfası (www.iskur.gov.tr) ve e-Devlet ekranı üzerinden 20 Nisan'da tamamlandı. Noter huzurunda gerçekleştirilecek işlemlerle beraber ÇAYKUR mevsimlik işçi alımı kura sonuçları, asil ve yedek isim listesi için personel alım sayfasına odaklanıldı. İşe girmeye hak kazananlar, talep ettikleri işyerine 2024 yılı yaş çay kampanyası için göreve başlatılacak. Ayrıca başvuru şartlarını taşımayan, gerekli belgeleri teslim etmeyen ve işe başlamayanların yerine yedek isim listesinden sıralamaya göre atama yapılacak. Beden işçisi, çay eksperi, engelli geçici işçi ve eski hükümlü geçici işçi olmak üzere toplam bin 72 işçi alımı başvuru şartları arasında aynı yerde 5 yıl görev yapma zorunluluğu koşulu da aranacak. Peki ÇAYKUR işçi alımı kura çekimi sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ÇAYKUR 1072 işçİ alımı kura çekimi sonucu, asil ve yedek PDF isim listesi nasıl, nereden sorgulanır? İşte kura çekimi sonuçları ve isim listesi görüntüleme ekranı...

ÇAYKUR işçi alımı kura çekim sonuçları ve isim listesi sorgulama ekranı, başvurularını tamamlayan adaylar tarafından araştırılıyor. 1072 işçi alımı başvuruları 26-30 Nisan tarihleri arasında iskur.gov.tr üzerinden tamamlandı. Adaylar ikamet ettikleri il ve ilçe için bildirilen işyerlerinden sadece biri için başvurusunu gerçekleştirdi. ÇAYKUR işçi alımı kurası sonucunda yerleşen ve atanmaya hak kazanan adayların asil ve yedek isim listesi de sorgulanabilecek. Peki ÇAYKUR 1072 mevsimlik işçi alımı kura sonuçları ve nihai isim listesi nasıl öğrenilir? İşte ayrıntılar…

ÇAYKUR 1072 KURA ÇEKİM GÜNÜ VE SAATİ 2024

İŞKUR’un Rize Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre çay fabrikalarında istihdam edilmek üzere 930 beden işçisi, 70 çay eksperi, 55 engelli geçici işçi, 17 eski hükümlü geçici işçi olmak üzere 1072 mevsimlik işçi alımı gerçekleşecek.

ÇAYKUR işçi alımı kura çekimi 14 Mayıs 2024 Salı günü saat 09.00’da Rize Gençlik ve Spor Salonu’nda noter huzurunda başladı.

Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde işe alınacak mevsimlik işçilerin, İŞKUR nihai asil ve yedek isim listesi kura çekiminin tamamlanmasıyla belli olacak.

ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI VE İSİM LİSTESİ NASIL ÖĞRENİLİR?

1072 İşçi alımı kura sonuçları ile asil ve yedek isim listesinin ÇAYKUR resmi internet sitesi üzerinden paylaşılması bekleniyor.

BU DURUMDA KURA SONUCU GEÇERSİZ SAYILACAK

İşe girmeye hak kazanan işçiler talep ettikleri işyerine 2024 yılı yaş çay kampanyası içinde işe başlatılacak.

Başvuru şartlarını taşımayan, işe başlamayan veya istenen belgeleri süresi içinde ibraz etmeyenlerin yerine yine noter kura sıralamasında belirlenen yedek listedeki sıralamaya göre işyerine tahsis edilen sayı kadar işçinin işe başlaması sağlanacak.

İL/İLÇE DIŞINDA BAŞVURANLAR…

Birçok üniteye başvurdukları tespit edilen veya ikamet ettiği il/ilçe dışındaki iş yerine başvuranların işlemlerinin tümü iptal edilecek ve işe giriş kurasına alınmayacak. Ayrıca işe girmeyi hak etse bile sözleşme yapılmayacak.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu