ŞABAN ATAŞ OLAYI SON DAKİKA MÜGE ANLI 14 Mayıs | Şaban Ataş’a ne oldu, bulundu mu, öldürüldü mü? Şaban Ataş olayında itiraf geldi

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bir süredir kayıp olarak aranan inşaat ustası Şaban Ataş'ın kaybında son dakika gelişmesi yaşandı. Muğla Seydikemer'de kayıp olarak aranan Şaban Ataş'ın cesedi üzeri taşlarla örtülü olarak bulundu. Peki, itiraf kimden geldi? Şaban Ataş'ın ölümünden kimler sorumlu? İşte Müge Anlı'da günlerce işlenen olayla ilgili son dakika gelişmeleri.

Müge Anlı kayıp inşaat ustası Şaban Ataş olayında son dakika gelişmeler yaşandı. 52 gündür kayıp olarak Müge Anlı’nın programında aranıyordu. Edinilen bilgiye göre, Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan Şaban Ataş’tan (52) bir daha haber alınamadı. Kaybolma vakası Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınırken, programa Şaban Ataş’ın eski eşi Emine Karabulut, çocukları ve akrabaları katıldı.

MÜGE ANLI ŞABAN ATAŞ OLAYI SON DAKİKA

İddialara göre programın ardından Müge Anlı’nın baş başa görüştüğü Emine Karabulut cinayeti itiraf ederek, cesedin yerini söyledi. Durumun Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesinin ardından ekipler belirtilen bölgeye gitti. Ekipler, Sarıyer mevkiinde üstü taşlarla örtülmüş bir ceset buldu. Cesedin Şaban Ataş’a ait olduğu teyit edildi.

Boşanmasına rağmen Şaban Ataş ile aynı evde yaşamaya devam eden Emine Karabulut’un itirafında “Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban’ı iple boğdu, ardından cesedi götürdü” dediği iddia edildi.

İtirafın ardından İstanbul’da programda bulunan eski eş Emine Karabulut ile Burhanettin Öztürk ve bir şüpheli daha gözaltına alındı.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu