Samsun’un Markası Tanrıkulu Şarküteri Şehrin 5 Farklı Noktasında Hizmet Veriyor

Küçük bir dükkanda başlayan Tanrıkulu Şarküteri Samsun'un 5 farklı noktasında hizmet vererek ulusal markaların yanı sıra yöresel ürünler de sunuyor.

Küçük bir dükkanda başlayan Tanrıkulu Şarküteri Samsun’un 5 farklı noktasında hizmet vererek ulusal markaların yanı sıra yöresel ürünler de sunuyor. Coğrafi işaretli yöresel ürünleri doğrudan ilk üreticilerinden temin eden Tanrıkulu Şarküteri firması, istikrarlı ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Müşteri taleplerini dikkate alarak ürün yelpazesini sürekli genişleten firma, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunmayı hedeflemektedir.

Firma Kurucusu Erol Tanrıkulu, marka başarısı hakkında yaptığı açıklamada, “Tanrıkulu Şarküteri olarak bugün şehrimizin en önde gelen markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen başarı grafiğimiz, yeni yatırımlarımız için bize ilham kaynağı oluyor. Yöresel ve dünya lezzetlerini yakından takip ediyor, markamızın geleceği için gerekli ürünleri tedarik ediyoruz. Yerel yatırımlarımızın yanı sıra dijital dünyaya da adım atarak ‘hangipeynir.com’ markası ile Türkiye’nin önde gelen şarküteri ve online satış platformlarından biri olmayı hedefliyoruz. Gelecekte de lezzetin izini sürmeye ve müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. İlk günkü heyecanımızı ve tutkumuzu hiç kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz,” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu