Derebahçe Mahallesi Muhtar adayı Kazım Öksüzoğlu Gazetecilerle Buluştu

Derebahçe Mahallesi Muhtar adayı Kazım Öksüzoğlu, Samsun'da bulunan yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek, gelecekteki projelerini ve çalışmalarını paylaştı.

Öksüzoğlu, iş insanı Mustafa Boyacı’nın sahibi olduğu Duruşehir Saray Köfte Balık Restoran’da gazetecilerle buluştu. Düzenlenen yemek programında, Kazım Öksüzoğlu, potansiyel muhtarlık sürecinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri ve çalışmaları detaylı bir şekilde anlattı.

Kazım Öksüzoğlu, doğduğu mahalleye hizmet etmek amacıyla yola çıktığını belirterek, “1979 yılında Samsun Derebahçe Mahallesi’nde doğdum. Evli ve üç çocuk babasıyım. Şu anda mahallemizde bulunan Kazım’ın Yeri işletmesini yedi yıldır işletmekteyim. Aynı zamanda Bahçeşehir Sitesi’nin yapımından bu yana site başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Daha önce turizm, pazarlama ve kamu kurumlarında çalıştım. Gönüllü olarak birçok etkinlikte bulundum ve sokak hayvanları, ATA Tohumu ve sosyal yardım projelerine katkı sağladım. Doğup büyüdüğüm mahalleye hizmet etmek için gece gündüz demeden, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için adayım” şeklinde konuştu.

Derebahçe için birçok projenin planlandığını dile getiren Öksüzoğlu, “Sokak hayvanlarından, engellilere, yaşlılardan kadınlarımıza, bir çok çalışma planladık. Bunların yanı sıra sportif, kültürel ve sosyal aktiviteler ile çocuklarımız ve gençlerimiz için etkinlikler olmak üzere çok sayıda projemiz hazır. Göreve gelmemiz halinde farklı bir anlayışla mahalleme hizmet edeceğim” dedi.

Muhtar adayı Kazım Öksüzoğlu, muhtarlık maaşını öğrencilere burs olarak vereceğini belirterek, “Göreve geldiğimizde ilk işimiz, ihtiyaç sahibi öğrencileri belirleyip, muhtarlık maaşını onlara burs olarak sunmak olacak. Ayrıca hayırseverlerin desteğiyle öğrencilere ek burs imkanları da sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu