YRP İlkadım Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal Yaşardoğu Mahallesinde Vatandaşla Buluştu

Samsun'un İlkadım ilçesinde Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, Yaşardoğu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Samsun’un İlkadım ilçesinde Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Kemalettin Tangal, Toplantıda mahalle sakinlerinin sorunları dile getirildi ve Tangal, çözüm önerilerini sundu.

Mahalle Meclisleri Kurulacak

Tangal, mahallelerde daha fazla demokrasi ve katılımcı yönetim için mahalle meclisleri kuracağını söyledi. Bu meclislerde mahalle sakinlerinin sorunları ve talepleri görüşülecek ve çözümler için çalışmalar yapılacak.

4-6 Yaş Kreşleri, Kapalı Pazaryerleri

Tangal, her mahalleye 4-6 yaş kreşleri ve kapalı pazaryerleri yapacağını da sözlerine ekledi. Kreşler ile çalışan annelerin çocuk bakımı sorunu çözülecek, kapalı pazaryerleri ile de esnaf modern ve hijyenik koşullarda hizmet verebilecek.

Uyuşturucuyla Mücadele, Kırsal Mahallere Destek

Tangal, uyuşturucuyla mücadeleye de özel önem vereceğini vurguladı. Kırsal mahallelerde yaşayan çiftçilere ilaç, mazot ve gübre desteği sağlanacak.

Sosyal Yardım ve Eğitime Destek

Sosyal yardıma önem vereceklerini belirten Tangal, eğitimde servis ücretlerine de yardımcı olacaklarını söyledi.

Sokak Hayvanları Sorunu

Sokak hayvanları sorununun da çözümü için çalışmalar yapılacağını ifade eden Tangal, sokak hayvanlarının ıslah edilmesi için gerekli adımların atılacağını söyledi.

Düğün Salonları

Mahallelerde düğün salonları kurularak halka düğün salonları maliyetine düğün yapma imkanı sunulacak.

Bankamatik, Banka ve Sağlık Ocağı Eksikliği

Bankamatik, banka ve sağlık ocağı eksikliği olan yerlerin ihtiyaçları merkezi idareyle giderilecek.

Kemalettin Tangal, Yaşardoğu Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dikkatle dinledi ve çözüm için gerekli adımları atacaklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu