AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür: Gereken Cevabı Halkımız Verecek

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Cumhur İttifakı zayıflasın, Türkiye sendelesin diye bekleyenler, daha çok bekler. Halkımız şer odaklarına cevabını sandıkta verecek, Cumhur İttifakı seçimden güçlenerek çıkacak" dedi

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Mahalle ziyaretlerinden esnaf buluşmalarına, ev toplantılarından asker uğurlamalarına kadar bir dizi etkinliğe katılarak hemşehrileriyle bir araya gelen Gür, her fırsatta insanların kalplerine dokunuyor.

Gür ve ekibi, Ali Fuat Başgil, Üçköprü, Umut, Ataköy, Ulupınar, Selimiye, Kürtün ve Demiraslan mahallelerini ziyaret ederek, Cemil Şensoy, Sofuoğlu, Değirmenbaşı ve Çakmakçılar caddelerindeki esnafı da unutmuyor.

Önemli projeleri hakkında bilgi veren Gür, Çarşamba’nın kültür merkezi ihtiyacını karşılamak amacıyla Kültür Sarayı projesini hayata geçireceklerini müjdeledi. Gür, “Çarşamba’nın ihtiyaç duyduğu çok amaçlı bir kültür merkezi olan Kültür Sarayı’nı inşa etmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Projemizi 1 Nisan’da tanıtacağız ve Çarşamba’ya yeni bir dönem başlatacağız. Hizmet ve insan odaklı çalışmalarımızla şehrimize katkı sağlayacağız” dedi.

Gür ayrıca, “Manipülatif eylemler ve söylemlerde bulunanlar, asıl amacı Cumhur İttifakı’nı zayıflatmak ve Türkiye’yi sarsmak olan kişilerdir. Ancak onların beklediği gibi bir sonuç alamayacaklar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, halkımızın desteğiyle bugüne kadar tüm seçimlerden zaferle çıktı ve şer odaklarına güçlü bir cevap verdi. Gittiğimiz her yerdeki coşku, 31 Mart seçimlerinden Cumhur İttifakı’nın güçlenerek çıkacağını gösteriyor” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu