Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş Projelerini ve Vizyonunu Anlatmaya Devam Ediyor

AK Parti'nin Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, seçim kampanyası çerçevesinde Kasnakçımermer Köyü'nü ziyaret etti. Maraş'ın bu ziyareti, köy sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Ziyaret, Maraş’ın erken saatlerde köy meydanında toplanan halkla samimi bir şekilde sohbet etmesiyle başladı. Vatandaşlarla birebir ilgilenen Maraş, köylülerin sorunlarını dinleyerek, kendi projelerini ve vizyonunu anlattı. Özellikle tarım ve hayvancılık konularında köylülerin beklentilerini dikkate alarak, sürdürülebilir kalkınma ve köy yaşamının iyileştirilmesi konularına odaklandı.

Kasnakçımermer Köyü’nün yaşlılarıyla da bir araya gelen Maraş, onların tecrübelerinden ve önerilerinden faydalanacaklarını belirtti. Maraş, “Köyümüzün büyükleri bizim için çok değerli danışmanlar. Onların önerileri, yönetim anlayışımızda önemli bir yer tutacak” dedi.

Ziyaretin sonunda Maraş, köy meydanında düzenlenen etkinlikte halka hitap etti. Burada yaptığı konuşmada, “Kasnakçımermer Köyü’nün her bir bireyi için çalışacağım. Birlikte daha güzel bir Atakum inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Köy sakinleri, Maraş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, böylesine ilgili ve yakın bir adayı ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade ettiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu