Cumhur İttifakı İlkadım SKM Coşkulu Katılımla Açıldı! İhsan Kurnaz’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Cumhur İttifakı AK Parti'nin İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi, eski ve yeni teşkilat mensupları, milletvekilleri, belediye başkanları ve coşkulu bir kalabalığın katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşan Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, birlik ve beraberlik ruhuyla İlkadım’ın hizmet belediyeciliğiyle tanışacağına olan inancını vurguladı. İlkadım’ın yönetilemez hale geldiğini belirten Kurnaz, AK Parti belediyecilik anlayışıyla ilçenin bu durumdan kurtulabileceğini ifade etti. İhsan Kurnaz, ilçenin gelişimine ve merkezi hükümetle işbirliği yaparak üstün hizmetler ve büyük eserler üretmeye odaklandıklarını dile getirdi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap ise açılışta yaptığı konuşmada, teşkilat üyeleriyle birlikte ilçenin her noktasında yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve her kapıyı çalmaya devam ettiklerini belirtti. Kasap, ilçe halkının yoğun ilgisi ve desteği için teşekkür etti.

Açılış törenine AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ersan Aksu, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, MHP İlkadım İlçe Başkanı Yavuz Anuk, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlkadım Belediyesi önceki Başkanı Erdoğan Tok ve birçok davetli ve vatandaş katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu