Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç: Memleket Aşkı İle Her Gönüle Talibiz

Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç,seçim çalışmalarına mola vermeden devam ediyor.Perşembe günü yoğunkatılım ve yüksek ilgi eşliğinde yeni projelerini tanıtan Kılıç,ardından Cumhur İttifakıteşkilatlarıyla her mahalleyi adım adım sokak sokakziyaret etmeyi sürdürdü.

Başkan Kılıç ziyaretlerinde 5 yıl içerisinde gerçekleşen projeler ve hizmetlerin yanında Bafra için hazırlanan ve yeni dönemde hayata geçirilecek projelere ilişkin bilgi veriyor.

ADIM ADIM DOLAŞIYOR
Her mahallede Bafralıların ilgisine mazhar olan Cumhur İttifakı Ak Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç; taleplerini ve görüşlerini aldığı vatandaşlarla ve esnaflarla istişarelerini sürdürüyor.

MEMLEKET AŞKI İLE HER GÖNÜLE TALİBİZ
“Memleket aşkı ile her gönüle talibiz” “diyen Bafra Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hamit Kılıç, “Bizlere güvenen ve inanan hemşerilerimizi mahcup etmemek için var gücümüzle çalıştık, çalışacağız. Her gittiğimiz yerde bizi sevgi ve muhabbetle karşılayan hemşerilerime canı gönülden teşekkür ediyorum.

ORTAK PAYDAMIZ BAFRA’MIZ
Ortak paydamız olan Bafra’mızı Türkiye yüzyılına hazırlayacak projelerimiz ve hizmetlerimiz hazır. Kıymetli hemşerilerimizin teveccühü ve destekleriyle inşallah 5 yıllık dönemde de müzakere ve istişareye dayalı gönül belediyeciliği hizmetlerimizle hep birlikte Bafra’mızı donatacağız.

YİNE BAŞARACAĞIZ
5 Yıl içerisinde Bafra’mızın müzmin sorunlarını gidermenin yanında her kesime hitap edecek hizmet politikaları geliştirdik. Bu güzel şehrin güzel insanlarının hayatını kolaylaştırmak, yatırımları büyütmek, güçlü Bafra’ya, güçlü Türkiye’ye dönüştürmek için çalışıyoruz. Dünyadaki mazlum milletlerin sesi olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Bafra olarak da elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz. Türkiye Yüzyılı’na yürüyecek ülkemiz için 31 Mart’taki seçimler önemli. Hamdolsun bu şehirde, Cumhur İttifakı olarak ilçelerimizde ve Büyükşehirimizde hep devamlılığı yakaladık. Bu dönemde de Samsun’un tamamında inşallah yine Cumhur İttifakı’nın kadroları iş başında olup bu şehrin hizmetine devam edecekler” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu