Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür: Yaptığımız eserler 5 yıldır uğramadığınız sokaklarda

'Çarşamba'ya son 5 yılda ne yapıldı?' diye soranlara cevap veren Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Bu sorunun cevabını merak edenler 5 yıldır uğramadıkları Çarşamba sokaklarını bir dolaşıp neler yapıldığını görebilirler" dedi

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, Sanayi Sitesi’ni gezdi. Esnaflardan gelen sorular üzerine sanayi sitesi içindeki yol çalışmalarının kısa sürede bitirileceğini söyleyen Gür, çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Sanayi Sitesi esnaflarının tam desteğini alan Gür, istihdam, kalkınma, sanayi ve diğer projelerini de anlattı. Esnafın her derdine koşacaklarının altını çizen Ender Gür, Cumhur İttifakı’nın gücüyle çözülemeyecek sorunun olmadığını söyledi.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN
Ender Gür, “Çarşamba Sanayi Sitesi göz bebeğimiz. 2 gündür burada esnafımızı ziyaret ediyoruz. Talepleri dinliyoruz. Sanayi Sitesi içinde de devam eden çalışmalar var. Bunların en kısa sürede biteceğinin sözünü verdik. İnşallah seçimden sonra hızlıca beklentileri karşılamaya başlayacağız. Çarşamba’nın iki evladı Halit Doğan ve Ender Gür memleketleri için en iyisini yapacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

ALGILARA GELMEYECEĞİZ
AK Parti’nin 20 yıllık iktidarında ülkeye çağ atlattığını söyleyen Gür, şöyle devam etti: “Son 5 yıldır Çarşamba’ya ne yapıldı? diye soranlar var. El insaf. Çarşamba’ya ne yapıldı diye soranlar gidip Çarşamba OSB’ye bir baksınlar, fabrikaları görsünler. Bu soruyu soranlar 5 yıldır sokaklarında gezmedikleri Çarşamba’yı bir dolaşsınlar da yapılanları görsünler. Algı oyunlarına gelmeyeceğiz. Çarşambalı neler yapıldığının farkında, bizim yanımızda. Biz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu