Kadın Emeği projesi kopyalanan Murat Şenel: Projelerimiz rakiplerimizi de cezbediyor

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, İYİ Parti'nin adayı Necattin Demirtaş'ın ''Kadın El Emeği Ürün Satışı' projesini kopyaladığını söyledi.

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, İYİ Parti’nin adayı Necattin Demirtaş’ın ”Kadın El Emeği Ürün Satışı’ projesini kopyaladığını söyledi. Şenel, “Kamuoyuna açıkladığımız projelerimiz, yere oldukça sağlam basıyor. Projelerimizin albenisi rakiplerimizi de cezbediyor ve kopyalayarak halka kendilerinin projeleri gibi sunuyorlar. Buradan diyoruz ki taklitler aslını yaşatır. Bizi takip etmeye devam edin, İlkadım’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, 31 mart yerel seçimleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Samsun kamuoyuna açıkladığı projelerin rakipleri tarafından kopyalandığını kaydeden Şenel, İYİ Parti’nin adayı ve mevcut belediye başkanı Necattin Demirtaş’ın ‘Kadın El Emeği Ürün Satışı’ projesini alarak, halka kendi çalışması gibi sunduğunu söyledi.

“HANIMEFENDİLERİ SOKAK KÖŞELERİNDE SATIŞ YAPARKEN GÖRMEYECEKSİNİZ”

Şenel, proje tanıtım toplantısında açıkladığı ‘Kadın El Emeği Ürün Satışı’ projesinden şu sözlerle bahsetmişti; “Ev ekonomisine katkı sağlamak için ürün üreten hanımefendileri asla yalnız bırakmayacağız. Kadın kardeşlerimizin el emeği göz nuruyla yaptıkları ürünleri, sokak köşelerinde yerlere kurdukları tezgahlarda satmak zorunda kaldıklarını görmeyeceksiniz. ‘Kadın El Emeği Ürün Satışı’ projemizle belediye olarak, el emeğiyle üretilen o değerli ürünleri kendilerinden teslim alacağız, kataloglayacağız ve e-satış üzerinden satışa sunacağız. Ayrıca kuracağımız kapalı pazar yerleri aracılığıyla da bu ürünlerin satışını sağlayacağız.”

“PROJELERİMİZİ KOPYALIYOR, KENDİ PROJELERİ GİBİ SUNUYORLAR”

İYİ Parti’nin adayı Necattin Demirtaş tarafından “El emeğinden ev ekonomisine”, “Ürünler internetten satılacak” başlıkları altında projelerinin kopyalanarak halka yeni bir proje gibi sunulduğunu söyleyen Şenel, “Hizmet için çıktığımız yolda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. İlkadım’ımızı hak ettiği yere getirmeye kafamıza koyduk ve bu amacımızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Her geçen gün seçmenimizin arkamızdaki desteğinin kuvvetlendiğini de sahada görüyoruz. Kamuoyuna açıkladığımız projelerimiz, yere oldukça sağlam basıyor. Projelerimizin albenisi rakiplerimizi de cezbediyor ve koplayalarak halka kendilerinin projeleri gibi sunuyorlar. İşin ehli olan profesyonel ekip arkadaşlarımızın katkılarıyla hazırladığımız projelerimizin halkımızdaki bulduğu karşılık, bizlerin motivasyon kaynağı olmaya devam ediyor. Buradan diyoruz ki taklitler aslını yaşatır. Bizi takip etmeye devam edin, İlkadım’a hizmet etmek için geliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu