MHP İl Başkanı Burhan Mucur Sahada

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur ve beraberindekiler, seçim çalışmaları kapsamında Salıpazarı'ndaydı. Cumhur İttifakı tarafından Osman Yüksel'in MHP Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiği ilçede toplantılar, görüşmeler ve ziyaretler gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur ve beraberindekiler, seçim çalışmaları kapsamında Salıpazarı’ndaydı. Cumhur İttifakı tarafından Osman Yüksel’in MHP Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiği ilçede toplantılar, görüşmeler ve ziyaretler gerçekleştirildi.

Programlara il yöneticileri, ilçe başkanları, Türk Eğitim Sen Samsun 1 No’lu Şube Başkanı Güngör Bağ, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Yaşar, Belediye Başkanı Halil Akgül, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ile MHP ve AK Parti teşkilat üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Cumhur İttifakı’nın birlikteliğine vurgu yaparak, ortak hedefler doğrultusunda güç birliğinin önemini anlattı. Programın son bölümünde ise esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Başkan Mucur ve beraberindekiler, pazara inerek hem vatandaşlarla, hem de esnafla sohbet etti. Vatandaşların sorunları dinlendi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu