MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Burhan Mucur mesajında;

Mübarek Ramazan ayını uğurlamanın hüznü kalplerimize çökerken, diğer yanda bayrama kavuşmanın esenliği ve sevinci gönül dünyamıza nüfuz etmiştir. Bu duygularla, yüreklerimizdeki kardeşlik bağlarını daha da güçlendirme ve birlikte sevinme zamanı olan Ramazan Bayramını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

El ele verdiğimiz sürece, birbirimize sımsıkı kenetlendiğimiz müddetçe hiçbir mütecaviz emel, hiçbir menfi eylem, hiçbir melanet hedef elbette sonuç alamayacaktır. Türkiye’mizin aşılamayacak ve aşındırılamayacak müessir gücü milli birlik ve kardeşliğidir. Bayram günleri bu birlik ve kardeşliği daha da pekiştirip temellendirmektedir. Aynı zamanda bayram günleri barış ve huzurun, hürmet ve muhabbetin parlayan meşalesidir.

Bizim hem bayramımız bir hem de bayrağımız birdir. Bunun yanında millet olarak vatanımız bir, milletimiz bir, devletimiz bir, kıblemiz bir ve aynıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Samsun’un her köşesinde yaşayan yöresi, kökeni, ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızın, Türk-İslam aleminin, şehit analarımızın, yetim yavrularımızın, mahzun ve mazlum gönüllerin Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum.

Bayram süresince can ve mal güvenliği için trafik kurallarına uyulmasını hassaten rica ediyorum.

Allah’tan Ramazan ayına tekrar erişmeyi niyaz ediyor, tüm Samsunlu hemşehrilerime Hayırlı Bayramlar diliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu