Necati Alkan AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday Adaylığını Açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı Necati Alkan Ak Parti İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında adaylığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Alkan, Ak Parti İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada Samsun’da birçok işin zamanında yapılması gerekirken geciktiğini, liyakatli yöneticilerin Samsun’u yönetmesi gerektiğini ve Samsun’u bilen, tanıyan ve Samsunluluk ruhunu taşıyan yöneticilerin şehri yönetmesi gerektiğini söyledi.

Devlet malının deniz olmadığını ifade eden Necati Alkan, liyakatsiz yöneticilerle Samsun’un kaynaklarının heba edildiğini, halkın parasının böyle bilinçsizce harcanmasının doğru olmadığını söyledi.

Samsun’un tüm alt yapısını kendisinin bildiğini belirten Alkan, Samsun’dan, altyapısından, şehrin ihtiyaçlarından haberi olmayan kişilerin birimlerin başına getirildiğini, sorumluluklarından bi haber yöneticilerin şehrin sorunlarını çözmek biryana daha fazla sorun yarattıklarını ve Samsun’un ne zaman kaybına, ne de ekonomik kayıplara daha fazla katlanmaması gerektiğini belirtti.

Alkan, Samsun’un sokaklarını, alt yapısını, ihtiyaçlarını kendisinin bildiğini ve Samsun’a Samsunluluk ruhuyla hizmet etmek ve Samsun’u geleceğe hazırlamak için aday adayı olduğunu ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu